Wypoczynek

Zapraszamy do skorzystania z różnych form wypoczynku. Organizujemy pikniki rodzinne, imprezy integracyjno-motywacyjne dla pracowników, szkolenia oraz spotkania biznesowe.

PIKNIKI

Stacks Image 19449
Rozmiary terenu i dostępna infrastruktura pozwalają na zrealizowanie złożonych programów dla nawet bardzo licznych grup. W niewielkim oddaleniu odbywają się zabawy dla dzieci, zlokalizowane są miejsca piknikowe pozwalające na swobodny wypoczynek i mają miejsce emocjonujące zadania offroadowe czy wysokościowe.

IMPREZY INTEGRACYJNO- MOTYWACYJNE DLA PRACOWNIKÓW

Stacks Image 19453
W ofercie znajdują się programy rozwojowe skierowane do pracowników firm. Precyzyjnie opracowane i prowadzone przez doświadczonych trenerów scenariusze, gwarantują rozwój kompetencji uczestników w obrębie pracy zespołowej, rozwiązywania problemów czy komunikacji. Pozwalają sprawdzić zespół w działaniu, umocnić jego struktury i zmotywować pracowników do wytężonej pracy na rzecz wspólnych sukcesów. Wypracowane w ten sposób zachowania łatwo dają się przeszczepić na grunt pracy zawodowej i gwarantują zwiększoną efektywność organizacji.

SZKOLENIA

Stacks Image 19457
W posiadłości WIKTOROWO znajduje się przestronna sala wyposażona odpowiednio dla przeprowadzania różnego typu szkoleń. Przekładanie praktyki na teorię staje się znacznie efektywniejsze, gdy zwieńczą je i uzupełnią atrakcje w terenie. Specjalizujemy się w rozwoju kadry menedżerskiej z zakresu budowania efektywnych organizacji biznesowych, efektywnej pracy w zespole, zarządzania czasem czy też komunikacji. Wykorzystujemy zarówno techniki "pracy w klasie" jak i szereg innych metod takich jak coaching czy team coaching. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanych praktyków biznesu jak i certyfikowanych coachów i psychologów.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Stacks Image 19931
Na terenie odbywają się spotkania branżowe osób działających w różnych obszarach biznesu. To doskonałe miejsce do swobodnej wymiany doświadczeń w nieformalnych i niezobowiązujących okolicznościach przyrody.