Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

PAKIET MOTORYZACYJNY

Stacks Image 21987
Dzięki pakietowi motoryzacyjnemu, możesz zapewnić swoim pracownikom niesamowite doznania za kółkiem. Jest to oferta przeznaczona nie tylko dla pracowników zainteresowanych tematyką motoryzacyjną, ale również dla osób, dla których rajdy samochodowe to tylko jeden z tematów wiadomościach sportowych, a nawet dla tych nieposiadających prawa jazdy.

W pakiecie motoryzacyjnym, znajdziecie między innymi:


RALLY CROSS:

 • Tor szutrowy jazda dowolna.
 • Tor szutrowy jazda z instruktorem.
 • Tor szutrowy jazda na czas.
 • Elementy jazdy defensywnej: zawracanie rajdowe, praktyczne prowadzenie pojazdu.

BUGGY oraz QUADY

 • TOR PRZEPRAWOWY. Tor został przygotowany z myślą o początkujących jak i
  średnio zaawansowanych kierowcach. Trasa dla początkujących prowadzi przez
  teren zalesiony, na którym znajdują się ostre zakręty, trawersy i garby, które uczą
  techniki pokonywania terenu. Trasa dla średnio zaawansowanych prowadzi przez
  wąwóz pełen błota, trawersów i ostrych zakrętów.
 • SZKOLENIE. Dla chcących poprawić swoją technikę jazdy lub planującym zakup
  własnej maszyny, proponujemy szkolenie terenowe z instruktorem.

SAMOCHODY

 • TOR. Z myślą o początkujących amatorach jazdy terenowej przygotowaliśmy tor, na
  którym można spróbować jazdy w każdym terenie. Ostre podjazdy i zjazdy, strome
  trawersy oraz przeprawy błotne sprawiają, że przejazd dostarcza wielu emocji i
  wrażeń.
 • SAFARI. Dla zaawansowanych i chcących poczuć smak przygody proponujemy
  safari z instruktorem. Możliwości terenowe pozwalają na przeprowadzenie safari o
  różnym stopniu trudności. Dla lubiących piękne krajobrazy i przyrodę
  przygotowaliśmy trasy turystyczne. Dla lubiących walkę w pocie czoła z
  samochodem utopionym w błocie, gdzie niezbędne jest użycie wyciągarki,
  przygotowaliśmy przeprawowe odcinki przez bagna i rzeczki. Podczas safari nasi
  doświadczeni instruktorzy przekazują wiedzę z zasad jazdy w ciężkim terenie.
 • SZKOLENIE. Dla chcących poprawić swoją technikę jazdy nauczyć się pokonywać
  strome podjazdy, przejazdy przez piach oraz trawersy, proponujemy szkolenie z
  instruktorem na specjalnie przygotowanym torze.


PAKIET EKSTREMALNY

Stacks Image 22332
Pakiet ekstremalny to zestaw atrakcji, które z pewnością podniosą poziom adrenaliny uczestnikom firmowych imprez. Dzięki nam, będą w stanie zapewnić Państwo swoim pracownikom niezapomnianą imprezę integracyjną, w trakcie której pracownicy będą mogli poczuć się jak zawodnicy sportów ekstremalnych, zachowując jednocześnie poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu.
W skład pakietu ekstremalnego wchodzą między innymi następujące atrakcje:

 • Motolotnie.
 • Zabawa w parku linowym.
 • Loty helikopterem.
 • Poweriser.
 • Szkolenie strzeleckie.
 • Szkolenie Kaskaderskie.
 • ASG, Paintball.
 • Zorbing.

Na terenie naszego obiektu istnieje również możliwość taktycznego treningu strzeleckiego z broni palnej czarnoprochowej oraz pneumatycznej. Do dyspozycji uczestników jest broń krótka taka jak:

 • Colt USA kaliber 45 z czasów wojny secesyjnej oraz rewolwery znane z westernów.
 • Możecie również państwo spróbować swoich sił z pistoletami pojedynkowymi.
  kalibru 40 i 36
 • Broń treningowa kaliber 22 taka jak Walter CP99, Beretta 92F, Rewolwer Zoraki.
 • Broń długa z lunetą optyczną zasilana kapsułą CO2
 • Magnum 850 kaliber 5,5 mm też jest w naszym arsenale rekreacyjnym.

Dla profesjonalistów zorganizujemy zabawę w „wojnę" wraz z profesjonalnym szkoleniem przeprowadzonym przez żołnierzy sił specjalnych takich jak GROM, JW LUBLINIEC oraz z CONTRACTORAMI pracującymi w IRAKU, AFGANISTANIE oraz SOMALII. Instruktorzy wprowadzą uczestników w tajniki profesjonalnego strzelania taktycznego z broni bojowej dużego kalibru.

Do dyspozycji:

 • AK 47 Kałasznikow (RÓŻNE WARIANTY).
 • M4 (HK416 PLUS RÓŻNE WARIANTY).
 • GLAUBERYT RAK (POLSKI UZI).
 • KARABIN SNAJPERSKI SAVAGE ORAZ BENELLI.
 • GLOCK 17,34,26.
 • CZ75,75B,100.
 • SIG P223.
 • BROŃ NKWD PISTOLET TT ORAZ P64,P83.
 • PISTOLET MASZYNOWY PPSZA (RÓŻNE WARIANTY).

Trening bojowy, który proponujemy odbywa się z pomocą broni FX. Jest to karabinek lub broń krótka, na której szkoli się jednostki specjalne. Broń jest typową jedenastką bojową kaliber 9 mm jednak zamiast kuli ołowianej wykorzystujemy ampułkę z farbą, którą miota normalny nabój bojowy. Po wyposażeniu zawodników w odpowiednie zbroje i mundury są oni w stanie strzelać do siebie, oczywiście po uprzednim bardzo profesjonalnym szkoleniu, bez ryzyka wyrządzenia sobie krzywdy. Jest to całkowicie bezpieczne i ma za zadanie uzmysłowić żołnierzom realia prawdziwej walki.


KASKADERKA

Stacks Image 22345
Pirotechnika + program kaskaderski
Przygotuj pokaz pirotechniczny razem z nami i poznaj tajniki materiałów wybuchowych! Nauczymy Cię paru sztuczek kaskaderskich, takich jak przejazd przez ścianę ognia, płonący człowiek, ciągnięcie na lince za samochodem i wiele innych.

PAINTBALL

Stacks Image 22343
Oddział wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt wyrusza do walki. Wiele ciekawych scenariuszy gier w paintball można zrealizować na naszym polu do gry.
Wyobraź sobie:
Pole gry. Zajmujesz wyznaczoną pozycję. Pada sygnał. Gra się rozpoczęła. Biegniesz. Nie słyszysz nic poza własnym, szybkim oddechem. Maska ogranicza pole Twojego widzenia. Emocje są coraz większe. Nie wiesz czego się spodziewać po przeciwnikach. Nie wiesz gdzie się ukryli. I nagle słyszysz obok siebie świst. Kula prawie otarła się o Twoje ramię. Chwilę po niej następna, jeszcze bliżej. Przylegasz do drzewa. Widzisz go. Ukrywa się za murem. Markerem namierzasz rywala. Celujesz. Strzelasz. Dobrze, że to tylko zabawa... Osoba naznaczona farbą odpada z gry.

ASG

Stacks Image 22347
Air Soft Gun to sport podobny do paintballa, jednak góruje nad nim m.in. realizmem używanych replik, a także inną "amunicją". Zasadę całej zabawy najłatwiej jest porównać do zasad obowiązujących w paintballu. Należy trafić przeciwnika zanim on trafi Ciebie. Przeważnie gracze działają w grupie, realizując nierzadko zadania wyznaczone w scenariuszu (podłożenie bomby, zdobycie obiektu, przetransportowanie i ochrona VIP-a itp.). Ponieważ kulki wykorzystywane w ASG nie pozostawiają śladu po trafieniu w zabawie niezbędna jest uczciwość graczy. Gdy się poczuje lub usłyszy trafienie należy bezwzględnie zejść z pola gry. Dotyczy to również sytuacji, gdy osoba strzelająca widziała oraz jest pewna trafienia i informuje o tym osobę trafioną.

POWERISER

Stacks Image 22399
Poweriser to nowy, rewolucyjny sprzęt sportowy umożliwiający człowiekowi pokonywanie swoich naturalnych ograniczeń.
Dzięki Poweriser możesz skakać super wysoko i biegać super szybko z dużą łatwością. Używając Poweriser 98% mięśni całego ciała jest w ciągłym ruchu. Poprawiasz kondycję fizyczną, koordynację ruchową, refleks i swoją sylwetkę (chudniesz). Poweriser to nie tylko sport ekstremalny, ale również fitness i codzienny jogging dla kobiet i mężczyzn. Tajemnica urządzenia Poweriser kryje się przede wszystkim w specjalnej płaskiej sprężynie, która ugina się dzięki ciężarowi ciała i pędowi, a następnie oddaje użytkownikowi ich energię w postaci siły wybicia. Skok na Poweriser może być porównany ze skokiem na trampolinie z tą istotną różnicą, że na Poweriser możesz poruszać się nie tylko w górę i w dół, ale również do przodu! Nie minie dużo czasu zanim poczujesz się na tyle pewnie, aby chodzić samodzielnie. Kiedy już opanujesz chodzenie, nauka biegania będzie tylko kwestią czasu. Praktyka czyni mistrza!

PARK LINOWY

Stacks Image 22433
Liany, Mosty Birmańskie, Złośliwe Belki, Kładki "H", Tyrolki.
Sprawdź, jakie emocje wzbudzi w Tobie ich pokonanie a na codzienne problemy spojrzysz z większym dystansem. Tyrolka, czyli zjazd na stalowej linie w Parku. Po wpięciu się w przyrządy nie musisz robić nic. Doświadczysz prędkości, dużo powietrza, dużo przestrzeni... Bezpieczeństwo zapewni Ci sprzęt najlepszych firm alpinistycznych na świecie oraz wykwalifikowana obsługa.

NOWOŚĆ - ZOSTAŃ GWIAZDĄ FILMOWĄ

Stacks Image 22431
Profesjonalna ekipa filmowa nakręci krótko lub średniometrażowy film fabularny z Wami w roli głównej i według Waszego scenariusza, lub skrót z imprezy w postaci videoklipu, reportażu, filmu dokumentalnego. Możemy wykorzystać bazę kilkudziesięciu dostępnych scenariuszy. Kręcimy w technologii 1080p, 2,5K, 4K.